FLOTT - Historie a součastnost

Vysoká kvalita. Tradice.

V roce 1854 byl ve městě Remscheid založen malý rodinný podnik, který vyvinul ruční vrtačky nejvyšší kvality a tyto vyráběl pro německý trh. S těmito výrobky vytvářela firmy Arnz FLOTT dějiny průmyslu, a proto je v odborných kruzích mnohokrát uznale nazývána jako „pionýr“ vrtací techniky. Nyní je podnik na základě svých vynikajících zkušeností a kvality výrobků již dávno efektivně orientován i do zahraničí. Vždy blízko u svých zákazníků. Neboť společně se svými partnery v Evropě je společnost FLOTT nejen tradičním, nýbrž i vedoucím výrobcem nejmodernějších a kvalitních vrtaček, brusek a strojních pil v Evropě.

Tradice zavazuje. Inovace.

Nečinnost je pro společnost FLOTT neznámý pojem. Jako společnost orientovaná na budoucnost a uživatele investuje společnost FLOTT trvale téměř 5% ročního obratu na vlastní výzkumné a vývojové projekty. Trvalá optimalizace a především promyšlené odvětvové inovace v oblasti technologie vrtání, broušení a řezání – doložené množstvím patentů, ochranných práv, zákaznických ocenění a cen za design – mluví více než zřetelně za inovační sílu a legendární pionýrský duch společnosti.

Pro zákazníky to znamená, že se mohou při získání stroje společnosti FLOTT spolehnout, že dostali vývojově perfektní, vyzrálý výrobek z oblasti techniky vrtání, broušení a řezání. Neboť výrobek vždy reflektuje poslední stav výrobních technologií. Součástí dodávky společně s přesvědčivou zárukou: tradičně nejvyšší kvalita a servis.