Perfektní design

Technologie vrtání bez kompromisů.

Inovativní design a přesvědčivé technické parametry - stroj TB13 PLUS spojuje dlouhodobě známé vysoké kvality strojů FLOTT a intenzivní výzkum a vývoj ústavu Bergische Institut.
Toto zjistí uživatel názorně na základě četných detailů a tyto se stanou při každodenním používání rychle nepostradatelnými. Od inovativního dotykového displeje, ergonomicky uzpůsobené vrtací páky, ideálního osvětlení prostřednictvím výkonných LED diod, po celkově zjednodušené používání na základě menšího počtu ovládacích prvků. Doplněno o volitelné a inovativní bezpečnostní prvky jako nárazový spínač „nouzového vypnutí“ a individuálně vyvinutý kryt ochrany vrtání.

Vlastní hmotnost: nízká. Stabilita: vysoká.

Chytrá volba materiálů, vypilovaný, profesionální vývoj výrobku a vůle nabídnout technologické optimum – toto vše se také projevuje na vynikající stabilitě nového stroje TB13 PLUS. Zaručuje, že i při maximálním natočení stolu nedojde k překlopení.

Zřetelně. Přehledně. Jednoznačně.

Vynikajícím charakteristickým znakem inovativního ovládacího panelu je řízení základních funkcí jen prostřednictvím čtyř tlačítek a hravě jednoduchého navádění v menu na dotykovém displeji ve spojení s novým tlačítkovým – otočným spínačem.